0312 375 01 06
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eşya Depolama

11 Eylül 2017
163 kez görüntülendi
Eşya Depolama

Yaşam Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını eşya başlı fiyatlandırma seçeneği ile depolama işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamıza ait depolarımızda aylık ödeme sistemli muhafaza hizmeti sunan firmamız, eşyalarının rutin bakımlarını da itina ile gerçekleştirmektedir. Firmamız sigortalı depolama işleminin yanında eşyalarınızın olası zarar görme durumunda zararınızı karşılamaktadır.

Firmamız Ankara içinde eşyalarınızın depolama işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı özel bölmeli kısımlara yerleştiren firmamız 10 seneye kadar depolama hizmeti vermektedir.

Kaliteyi hizmeti, uygun fiyata sunan firmamızdan sizde teklif alabilirsiniz

 

Tüm eşyalarınızı güvenli depolarımızda, size ait 10 ila 30 m³ odalarda sigortalı sigortalı eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Ankara ev eşyası depolama

Ev eşyalarınızı Ankara merkezli depolarımızda sigortalı, ısı ve nem kontrollü güvenli bir ortamda depoluyoruz.

Ankara ofis eşyası depolama

Kullanmadığınız atıl durumda bulunan ofis mobilya ve eşyalarınızı temiz güvenli ve sigortalı depomuzda bekletiyoruz.

Ankara  fiziksel-dijital evrak depolama

İş yerinizde kullandığınız resmi evrak ve dokümanlarınız çok fazla yer mi kaplıyor? Bize bırakın bi evraklarınızı dijital ve fiziksel olarak muhafaza edelim

Isı ve nem kontrolü

Depolarımız 7-24 ısı ve nem kontrolü cihazları ile izlenmektedir. Böylece eşyalarınıza rutube vb etmenlerden zarar gelmesi önlenir.

7-24 Güvenlik

Depolarımız 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte, tüm görüntüler kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca alarm sistemimizde 7-24 devrededir.

Sigortalı

Depolarımıza emanet ettiğiniz tüm eşyalar, doğal afet, yangın, deprem gibi felaketlere karşı en iyi sigorta şirketlerince sigortalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?